Forum > Viseniorer.se > Frågor om webbplatsen > Frågesport
Jag antar att du menar att du angett att du inte vill se fler dialogrutor från den här webbplatsen. Det är ganska fatalt att göra det, det ska endast användas om du beger dig in på riktiga skräpsajter av någon anledning.
Detta ska dock gå att återställa i din webbläsare, tyvärr lite olika för olika webbläsare. Titta efter det i "Inställningar" för din webbläsare (kugghjul eller tre punkter). Enklast kan kanske vara att återställa webbläsaren till standardinställningarna, vilket går att göra där i inställningarna.
Det finns alltså ingenting som den här sajten, eller någon annan sajt, kan göra åt det där, utan det är mellan dig och din webbläsare.
Du kan skicka ett PM till mig och berätta exakt vilken webbläsare du använder så kan jag kanske hjälpa dig rätt.
/Bengt
Sidor:
Vi har 2141 trådar med 18631 inlägg. 429 (20%) av trådarna är markerade som lösta.
- Regler
- Rekommendationer
- Vanliga frågor
- Synpunkter.
OBS: Inga telefonnummer är tillåtna i det publika forumet.
Vi Seniorer tar emot vissa länkvänner, se sidan "Länkar".